Chcete vyjednat slevu?

Aneb jak na to?

Myslíte si, že nemovitost, kterou máte v plánu koupit, je zbytečně předražená a prodávající si na Vás chce jen namastit kapsu?

Necítíte se na psychicky náročná jednání o slevě z kupní ceny, ale stejně byste rádi nějakou slevu z ceny dostali?

S podobným názorem se setkávám téměř denně. Kupující samozřejmě chtějí koupit co nejlevněji a i malá sleva je lepší, než žádná. Jak si o takovou slevu ale říct a čím jednání reálně podložit, abyste nějakou slevu získali?

Všichni realitní makléři chtějí neustále prodávat a prodávat a nikdo se nezajímá o lidi, kteří chtějí taktéž výhodně koupit, což je podle mě chyba. Pokud realitní makléř nabízí realitní služby pro prodávajícího, proč by nemohl to samé udělat i pro kupujícího?

Já jsem se to rozhodl změnit, a proto Vám kupujícím mimo jiné nabízím bezplatné zastoupení při vyjednání slevy z kupní ceny nemovitosti, kterou chcete koupit, přičemž je úplně jedno, jestli kupujete nemovitost od remaxu, od jiné realitní kanceláře, od samoprodávajícího, nebo od kohokoli jiného. V případě zájmu s Vámi, mohu v rámci této služby, absolvovat prohlídku Vámi vybrané nemovitosti jako Váš zástupce. Zhodnotím její právní a technický stav, posoudím pro Vás, zda cena opravdu odpovídá stavu nemovitosti a současné situaci a dohlédnu na hladký průběh dokončení celé transakce. Veškerá tato činnost je zdarma.

Kde je háček?

Nikde. Jediné, co je třeba, je vyplnit následující formulář, kde uvedete odkaz na inzerát Vámi vybrané nemovitosti a kontakt na Vaši osobu. Já jej zkontroluji a domluvíme se na prohlídce. Po prohlídce Vám povím svůj názor na nemovitost, a pokud ji budete chtít nadále koupit, vyjednám pro Vás slevu. Co je odměnou za tuto práci? Pokud pro Vás dokáži vyjednat slevu, tak 50% z této vyjednané částky a pokud to nedokážu, tak neplatíte vůbec nic.

Proč to dělám, když z toho nic nemám?

Protože ze zkušenosti vím, že se u velké většiny nemovitostí dá určitým způsobem sleva vyjednat. Přispívá k tomu zdejší trh s nemovitostmi a nekompetentní lidé, kteří na něm působí. Věřím, že schopný makléř, který zná dobře práci, kterou dělá a má dostatek informací, tak dokáže na takovém trhu dosáhnout nadstandartních podmínek a pokud tomu tak je, můžou z toho profitovat jak makléř, tak jeho klient. Rád to dokáži i Vám, stačí vyplnit následující formulář.