Kupte výhodně!

Nepřebírejte už jednou přebrané zboží, buďte v první vlně.

Jak se vlastně taková nemovitost ke koupi vyhledává?

Jasně, namačkám do klávesnice "www.sreality.cz, www.reality.idnes.cz, www.remax.cz, www.realitymix.cz, ..." a hledám podle zvolených parametrů. Říkáte, že takto to dělají všichni? Ano, velká skupina kupců to tak dělá a ano, nemovitost také takto najde.

Jsou však také lidé, kteří chtějí něco navíc. Chtějí se dostat k opravdu výhodné koupi, chtějí koupit něco výjimečného, něco finančně zajímavějšího, chtějí prostě koupit výhodněji, než ti ostatní. A ano, tito lidé nechodí na výše zmíněné servery. 

Proč?

Protože si takový výhodný nákup zajistí ještě dřív, než se nemovitost dostane do oběhu mezi obyčejné masy lidí čekajících na internetu. Jak se ale k takovým "podpultovým" nemovitostem dostat? Stejně jako všude, i tady je to především o kontaktech a pokud máte známého, který má k takovým informacím přístup, stáváte se rázem vítězem i VyMnozí namítnou, že to není nic pro ně, že výhody mají vždy ti nahoře a normální člověk se k takovým informacím nedostane. Pokud si to samé říkáte i Vy, tak klidně opusťte tuto stránku a jděte dál vyhledávat sami. Pokud se však chcete dostat k tzv. "podpultovým" nemovitostem, tak vyplňte následující formulář, nebo mi napište email, jakou nemovitost  přesně hledáte a já Vám na email bezplatně zašlu nabídku z interního systému*.

*Díky internímu systému Maxis prodá realitní síť RE/MAX přibližně 30% všech nemovitostí - tyto nemovitosti se mnohdy nedostanou mezi obyčejné lidi čekající na nabídky na internetu.