Úspěšné prodeje.

Řeči stranou. Nejpádnějšími důkazy jsou ohlasy mých klientů. Za prodeje v hodnotě přes 160 milionů korun vděčím hlavně těm, kteří mi dali svou důvěru.

ocenění

Byt 2+kk Praha 10 – Záběhlice, ulice Hyacintová

Byt o dispozici 2+kk ve vynikajícím stavu v novostavbě se samostatným parkováním v suterénu budovy v krásném prostředí a v klidné lokalitě.

Po skvělé zkušenosti, kdy jsme s pomocí pana Žižky koupili byt, jsme využili jeho služeb i při prodeji původního bytu a opět jsme byli nadmíru spokojeni.

Olga Bažantová, prodávající

Rodinný dům Praha 4 – Hodkovičky

Krásný dům na Praze 4 se zahradou, terasou a garáží. Styl domu dodává břečťanový porost, který vytváří dojem francouzského provance. Tomu je vybaveno i padnoucí vybavení domu.

Spolupráce s panem Ing. Žižkou probíhala ve všech směrech na výbornou. Nemovitost jsme kupovali ze zahraničí a díky jeho vstřícnosti, bezvadné komunikaci a všestranné pomoci od A-Z, máme teď krásný dům.

Eva Zibová, kupující

Byt 4+1 Praha 3 – Vinohrady, ulice Čáslavská

Bytová jednotka v dobrém stavu o celkové užitné ploše 107 m2 + sklep s výbornou dostupností do centra města.

Ráda bych ocenila skvělou práci Ing. Žižky – nevěřili jsme, že se ve světě obchodu setkáme nejen s profesionálním přístupem, ale zároveň s odborníkem s nedocenitelnými lidskými kvalitami. Svou vstřícností a nápomocností ve všech ohledech (které přesahovaly rámec jeho povinností) si zaslouženě získal (i přes naši počáteční skepsi) plnou důvěru, kterou ani v nejmenším nezklamal. Zasloužil se tak o to, že byly stoprocentně spokojeny všechny strany – početná skupina prodávajících i kupující! 
Pět hvězd je málo!

sourozenci Brokovi, prodávající

Známka 10/10. Bez slovního hodnocení klientů.

manželé Bažantovi, kupující
UMÍM I SPECIFICKÉ PŘÍPADY

Další prodeje, které mám za sebou.

Prodej po dědičkém řízení

Prodej z důvodu rozvodu

Prodej s výměnou

Prodej s hypotékou

Prodej s doplatkem

Zápisy a výmazy věcných břemen

Přehled prodaných nemovitostí. Děkuji všem klientům za spolupráci.
×

Odebírejte nové články

Nejnovější články ze světa realit přímo na Váš email. Přidejte se k dalším 384 + odběratelům. Navíc jednou za 3 měsíce pravidelný video čtvrtletník „Novinky z realitního trhu“, informující o vývoji cen nemovitostí.

Odebírat nové články