Úspěšné prodeje.

Řeči stranou. Nejpádnějšími důkazy jsou ohlasy mých klientů. Za prodeje v hodnotě přes 240 milionů korun vděčím hlavně těm, kteří mi dali svou důvěru.

ocenění

Byt 3+kk Praha 6 – Střešovice, ulice Patočkova

Krásný byt o celkové ploše 73 m2 s balkónem.

Pan Ing. Jakub Žižka je makléř přesně podle mých představ. Spolehlivý, vstřícný, orientovaný ve všech záležitostech týkajících se nemovitostí, odborník na svém místě. Našeho pronájmu se ujal se 100% nasazením a vyřídil nebo zařídil vše nutné a potřebné. Jeho služby mohu jen doporučit.

Irena Opolecká (majitelka bytu)

Byt 3+kk Praha 5 – Radlice, ulice Od Vysoké

Prostorný byt s vlastní samostatnou garáží s krásným výhledem do zeleně.

Pana inženýra Jakuba Žižku jsem poznal téměř rok předtím, než jsem se rozhodl prodat svůj byt. V té době jsem totiž využil jeho nabídky na tržní ocenění mnou vlastněné nemovitosti a učinil jsem s ním tu nejlepší zkušenost. Takže se dá říci, že jsem věděl, do čeho při prodeji svého bytu jdu. Přesto jsem byl znovu příjemně překvapen rychlostí, komplexností a profesionalitou služeb poskytnutých panem inženýrem a jeho realitním týmem. Obdržel jsem balíček služeb, který byl navíc zabalen do velmi příjemného a efektivního jednání, s osobním přístupem spojeným s maximální snahou vyjít klientovi vstříc. Jen s mírnou nadsázkou mohu přirovnat prodej svého bytu prostřednictvím Ing. Jakuba Žižky a jeho týmu z realitní kanceláře REMAX procházce růžovým sadem. Spolupráci s tímto realitním makléřem vřele doporučuji!

JUDr. Ladislav Pauker, prodávající

Pan Žižka byl na mojí zakázce velmi nápomocný, pracovitý a vysoce profesionální.

Ing. Pavel Janus, kupující

Byt 2+kk Praha 7 – Holešovice, ulice Poupětova

Krásný byt po kompletní rekonstrukci o celkové ploše 56 m2 s balkónem.

Pan Žižka nás zastupoval při prodeji bytu na Praze 7. Opravdu velice mile překvapil profesionálním, korektním a přitom lidským jednáním. Veškeré kroky následovaly rychle za sebou, o všem jsme byli průběžně informováni (bez nutností jakékoli urgence), a na závěr za nás vyřídil i formality spojené s veškerými přepisy energií a družstva. Děkujeme za opravdu perfektní zajištění prodeje bez jakýchkoli starostí a otravného zařizování.

Eva Horton, prodávající

S panem Žižkou se mi spolupracovalo velice dobře. Nejvíce oceňuji rychlý a profesionální přístup. Velmi ochotný s pomocí přípravy jakékoliv dokumentace a případného poradenství s dalšími postupy při koupi či přepisu nemovitosti. Celkovou spolupráci hodnotím více než kladně a pana Žižku bych doporučil všem svým známým nebo budoucím klientům pana Žižky. Věřím, že toto nebyla naše poslední spolupráce a v budoucnu při další koupi nemovitosti bych se určitě znovu obrátil na pana Žižku.

Mgr. Erik Šrámek, kupující
UMÍM I SPECIFICKÉ PŘÍPADY

Další prodeje, které mám za sebou.

Prodej po dědičkém řízení

Prodej z důvodu rozvodu

Prodej s výměnou

Prodej s hypotékou

Prodej s doplatkem

Zápisy a výmazy věcných břemen

Přehled prodaných nemovitostí. Děkuji všem klientům za spolupráci.
×

Odebírejte nové články

Nejnovější články ze světa realit přímo na Váš email. Přidejte se k dalším 384 + odběratelům. Navíc jednou za 3 měsíce pravidelný video čtvrtletník „Novinky z realitního trhu“, informující o vývoji cen nemovitostí.

Odebírat nové články