Píši pro vás.

Interiérové trendy 2020
25

Srp

Interiérové trendy 2020 pro útulné bydlení i snadný prodej nemovitosti

3minuty čtení

 Jak se bydlí v roce 2020? Podívejte se na pořádnou inspiraci módně zařízených interiérů. Možná objevíte inspiraci na novou rekonstrukci, nebo jen zjistíte, jak si představujete vysněné bydlení.

Přetvořit starší byt ve výstřelek poslední interiérové módy si vůbec nemusí žádat kompletní rekonstrukci. Pracujte s tím, co máte k dispozici a přizpůsobte si například barvy stěn, nábytek či dekorace. A jaké že jsou trendy pro rok 2020?

Přidejte trochu modré

Barvou letošní roku je královsky modrá. A protože jde o sytý odstín, stačí s ní jen trochu okořenit interiér. Přidejte například obraz, nový kus nábytku v této barvě, kusový koberec, závěsy a podobně. Možná si právě tuto barvu natolik zamilujete, že už jí nebudete chtít měnit podle následujících trendů, ale naplno se stane součástí vaší domácnosti. 

Moderní a čistý bezstarostný luxus

Když si vybavíte bydlení u babičky, jistě si vzpomenete na spoustu dekorací a často až zbytečných předmětů. Dnes jsou trendy přesně opačné a často platí známé čím méně, tím lépe. Moderní a čistě zařízené pokoje se nesou v duchu bezstarostného luxusu. Vybíráte si takový nábytek, který se vám líbí, ale zároveň se snažíte udržovat prostor čistý a vzdušný. Kromě toho, že takové pokoje vypadají skvěle na fotografiích, oceníte méně věcí i při snadnějším úklidu. 

Propojte více interiérových stylů dohromady

V posledních letech se stále více sází na originalitu a jedinečné ztvárnění interiérů. Promítněte do svého bytu kombinace prvků, které se vám líbí na jednotlivých stylech. Využijte například jednoduchých prvků skandinávského stylu a doplňte je vybranými kusy nábytku ve vintage provedení. Možná se k sobě na první pohled nemusí úplně hodit, ale při pohledu na celek vše jistě začne dávat smysl. Cílem je totiž hlavně vytvoření útulného bydlení, kde se budete cítit skutečně dobře. 

Hřejivě útulné vybavení z přírodních materiálů

V tomto roce neuděláte chybu s výrazným přehozem přes postel, který vytvoří opravdu útulnou atmosféru. Pocit hřejivé útulnosti je žádoucí i v dalších místnostech v domě a dosáhnete ho například díky malým polštářkům, drobným dekoracím, květinám a obrazům. Sázkou na jistotu jsou přírodní materiály v čele se dřevem. Přirozená barva dřeva se totiž výborně kombinuje s dalšími barvami a sama o sobě dodává pocit domova. 

Místnosti v souladu a harmonii

Nemusíte se nutně učit umění feng shui, ale pokud vytvoříte interiér, kde bude v každé místnosti panovat soulad a sladěnost, výsledek bude určitě připomínat stránky časopisu o bydlení. Klidnou místností v naprostém souladu by měla být například domácí pracovna či ložnice. 

Dejte svou nemovitost do gala před prodejem

Aktuální interiérové trendy se mohou hodit nejenom pro zútulnění vlastního bydlení, ale také pro vytvoření atraktivnějšího vzhledu nemovitosti, kterou plánujete prodat. Jde o princip home stagingu, kterému je věnovaný samostatný článek, kdy cílem je nabudit v potenciálních zájemcích pocit, že přesně v této nemovitosti chtějí žít.

Máte nemovitost na prodej?

Podle celorepublikové databáze je potvrzené, že prodávám nemovitosti v průměru o 15 % dráž než ostatní makléři. Vyplňte krátký formulář, já se vám co nejdříve ozvu a výhodně prodám i tu Vaší.

Cokoliv máte na srdci, já Vás vyslechnu...

Sdílejte:

Hodnocení:

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...