Píši pro vás.

Nejúspěšnější makléři REMAX
25

Dub

Nejúspěšnější makléři REMAX v online debatě

1 MINUTA ČTENÍ

Bylo mi ctí přijmout pozvání na živě vysílanou debatu pro REMAX Česká republika. Ti nejúspěšnější makléři REMAX v tomto pořadu pravidelně inspirují své kolegy a předávají jim své zkušenosti z realitního trhu.

Ve společnosti dalších tří zkušených kolegů z České republiky a Slovenska jsem měl možnost předat své zkušenosti dalším cca 1600 kolegům u monitorů. Mluvili jsme především o spolupráci v realitním prostředí, která je v našich končinách bohužel stále bagatelizována a mnoho makléřů ji stále odmítá, a to i na úkor lepšího výsledku pro svého klienta. Probírali jsme i výši provizí realitních kanceláří a zda by ji měl platit kupující či prodávající a mnoho dalších kontroverzních témat. Součástí debaty byla zhruba 45 minutová sekce určená pro dotazy z celé sítě REMAX.

Velké množství makléřů i veřejnosti má zkreslený pohled na trh realitního zprostředkování a práci realitního makléře. Tento obor má v naší zemi historicky velice špatné renomé a bohužel je to v mnoha případech oprávněné. I přes velice slabou regulaci tohoto odvětví však v dnešní době již na tomto trhu působí nemalé množství opravdových specialistů. A ti dokáží být pro svého klienta opravdovým přínosem. Ti nejúspěšnější makléři REMAX ČR se navíc snaží podobnými akcemi, výstupy v médiích a především svou kvalitní prací renomé tohoto odvětví každodenně zvyšovat.

Celá debata je majetkem společnosti a k jejímu plnému přístupu je třeba být makléřem RE/MAX. Z tohoto důvodu zde uveřejňuji pouze tuto krátkou ukázku.

Máte nemovitost na prodej?

Podle celorepublikové databáze je potvrzené, že prodávám nemovitosti v průměru o 15 % dráž než ostatní makléři. Vyplňte krátký formulář, já se vám co nejdříve ozvu a výhodně prodám i tu Vaší.

Cokoliv máte na srdci, já Vás vyslechnu...

Sdílejte:

Hodnocení:

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...