Píši pro vás.

Ohlédnutí za rokem 2018
24

Úno

Ohlédnutí za rokem 2018

4 MINUTY ČTENÍ

Každý si dnes může jednoduše přivlastnit přízvisko nejlepší, nejúspěšnější, nejkvalitnější apod., je však otázkou, do jaké míry je to pravda. Rozhodl jsem sepsat krátké ohlédnutí za rokem 2018 a shrnout úspěchy a ocenění, kterých se mi v minulém roce dostalo. Je to pro mne důkaz, že svou práci dělám opravdu dobře a že touto cestou mohu i nadále pokračovat.

Nejlépe hodnocený realitní makléř

Za rok 2018 se mi (ve spolupráci s mým týmem) podařilo zobchodovat nemovitosti v celkové hodnotě 88.610.000,-Kč. Výsledkem této práce bylo mnoho spokojených klientů jak na straně prodávajících, tak na straně kupujících. Důkazem této spokojenosti jsou úžasné reference, kterých si cením nejvíce a ještě jednou za ně velice děkuji. V tomto ohledu jsem také nesmírně rád za to, že jsem byl oceněn jako nejlépe hodnocený makléř RE/MAX Alfa ze strany klientů. Takové ocenění je pro mne jedním z nejcennějších, jelikož se v něm odráží skutečná kvalita mé práce.

RE/MAX Alfa – kancelář roku 2018

Co se prodejních výsledků, tedy celkového obratu týče, kancelář RE/MAX Alfa se stala nejúspěšnější kanceláří v ČR za rok 2018. O to více mne těší, že jsem byl 2x vyhlášen nejúspěšnějším makléřem měsíce RE/MAX Alfa, současně i 2.nejlepší makléř v celé síti v ČR za měsíc únor a 3. nejlepší v ČR za měsíc květen. Celkově patřím za rok 2018 mezi TOP 21 nejúspěšnějších makléřů v ČR v rámci celé sítě RE/MAX, která čítá 1.307 makléřů a to, že patřím mezi nejlepších 1.6% nejlepších makléřů RE/MAX v České republice považuji za výborný výsledek.

Další získaná ocenění

Díky mým výsledkům jsem se stal držitelem prestižního mezinárodního ocenění 100% Club, jež je udělováno nejlepším REMAX makléřům z celého světa na základě dosažené výše hrubých ročních provizí.

Dalším úspěchem je přidělení členství v prestižním klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX Top Club GOLD. Toto ocenění je udělováno jednak za celkovou hrubou produkci bez DPH za celou dobu působení v RE/MAX a jednak za minimální hrubou produkci dosaženou za každý jednotlivý rok za celé hodnocené období.

Nový vlog – Novinky z realitního trhu

Kromě prodejní činnosti jsem se ještě více začal věnovat psaní článků na vybraná témata, která Vás zajímají a v polovině roku jsem spustil video blog Novinky z realitního trhu, který vychází každé 3 měsíce. V souvislosti s touto aktivitou jsem byl osloven jedním z největších internetových portálů zabývající se stavebnictvím a obecně vším, co se týká nemovitostí – ESTAV.cz s žádostí o pravidelnou spolupráci při vyjádření se k aktuálním tématům ze světa realitního trhu, na což se můžete těšit v letošním roce.

Výhled do dalšího roku?

A co dále přinese rok 2019? Tento rok bude, jak pevně doufám, ve znamení přírůstků. Jednak očekáváme přírůstek do rodiny (koncem března by se nám měla narodit dcerka Evička), ale zároveň plánuji rozšíření týmu Jakuba Žižky o další členy, takže se můžete těšit na více zajímavých článků, nový web, nové prostory – kontaktní místo na Praze 6 Petřiny a já se těším na více prodaných nemovitostí a (doufám) ještě více spokojených klientů. Všem děkuji za důvěru ve mě vloženou a těším se na spolupráci v roce 2019!

Máte nemovitost na prodej?

Podle celorepublikové databáze je potvrzené, že prodávám nemovitosti v průměru o 15 % dráž než ostatní makléři. Vyplňte krátký formulář, já se vám co nejdříve ozvu a výhodně prodám i tu Vaší.

Cokoliv máte na srdci, já Vás vyslechnu...

Sdílejte:

Hodnocení:

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...