Píši pro vás.

Školení offline marketing
27

Úno

Vedené školení zaměřené na offline marketing

1 MINUTA ČTENÍ

Včerejší den byl ve znamení školení. Až dosud jsem na většině podobných akcí seděl mezi posluchači, dnešním dnem jsem se dostal i na opačnou stranu. Svým kolegům realitním makléřům jsem se snažil během zhruba tří hodin předat své zkušenosti z oblasti offline marketingu.

Měl jsem možnost v naší kanceláři RE/MAX Alfa vést školení realitních makléřů zaměřené na dopisní kampaně a offline marketing. Školení se zúčastnilo 11 realitních profesionálů.

Dá se říci, že předávat nasbírané zkušenosti je pro mě vstupem na prozatím neprobádanou půdu. Jde o hodně zajímavou zkušenost, kterou jsem si moc rád vyzkoušel a patrně ne naposledy.

Na druhou stranu bych nerad sklouzl do škatulky těch, „kteří nic neumí, tak učí“, držím se tak nadále svého kopyta, kterým je především zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí.

Máte nemovitost na prodej?

Podle celorepublikové databáze je potvrzené, že prodávám nemovitosti v průměru o 15 % dráž než ostatní makléři. Vyplňte krátký formulář, já se vám co nejdříve ozvu a výhodně prodám i tu Vaší.

Cokoliv máte na srdci, já Vás vyslechnu...

Sdílejte:

Hodnocení:

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...